top of page

Idemooooo vreme je za ekšn..😁

Nije me bilo dugo..sto ne znaci da nisam bila nigde..ali naprosto nisam bila ovde..mislim ne ni ovde..nisam bila ni tamo gde treba a ni tamo gde ne treba..a vreme je svakako proslo..


Inspirisala me jutarnja kafica sa Sneškom i ekipicom da se raspisem..


Stvari koje sam tamo jutros cula..i par njih sto mi je ostavilo komentar..me podstaklo na stvari koje sam vec cula..samo sam ih negde ostavila po strani.."ti si brend sama po sebi"🙈


Pored toga vec druga persona pored moje mladje sestre mi od tetke..rece..da idem na more..hm..mozda stvarno treba da odem i napravim neki zaokret..sto je u mom slucaju svakako agen ljubljena Crna Gora..ahahhaha i bila bi nakon vise od deceniju da se nismo druskale..mozda je stvarno vreme..🎉💃🥳


A kao drugo "Jovana je svoja" - je ono sto mi je moja mama davno jednom rekla kad bi me neko pitao ko je Jovana ja bih samo rekla Jovana je Jovana..kao da za mene nema objasnjenja..ali se tu nadovezao moj bivsi decko sa pricom da me docara..a to vec ostavljam za neki drugi put..


Ipak mora nesto sad i da se radi..ahahaha moje preterane planete u vazduhu traze uzemljenje..tako da danas cerupam "koke" i "pilice"..ahahahahaha da se ne prepadnete da pored svega jos i na selo stizem..pricam o culanji dlaka ili depilaciji mojih privilegovanih personica..💪😁


Eto kratko ali slatko za danasnje neplanirano piskaranje..nakon dugooo dugooo vremena..


It be continuited..🎉

 
 
 

Comments


Subscribe Form

Thanks for submitting!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

©2019 by i tako je pocelo... Proudly created with Wix.com

bottom of page